Jak ušetřit ve výprodejích? S cashback portálem

cashback

Všimli jste si, že je vaše peněženka po náročném finančním období poněkud hubenější? A nebo chcete ušetřit, kdykoli se to nabízí? Pak pro vás máme jeden prima tip, díky kterému ušetříte. A to i při slevách a výprodejích.

Prima tip zní: cashback portály 

O co se jedná?

Cashback v překladu znamená “peníze zpět”. Když si tedy nakoupíte zboží přes tento portál (třeba Tipli, Vratné Peníze a jiné), po krátké době vám vrátí několik procent z vaší platby zpátky. Teoreticky tak získáváte dodatečnou slevu na zakoupené produkty či služby. Prakticky vám na účtu postupně cinkají peníze podle toho, jak často a kde nakupujete.

Šetřit s cashback portály můžete v případě, že nakupujete online přes e-shop. Ne každý e-shop s tímto portálem spolupracuje, ovšem drtivá většina ano. A jak zjistit, zda v daném internetovém obchodě ušetříte? Buď si to můžete vyhledat přímo na stránce daného portálu a nebo si můžete do svého vyhledávače (například pro Chrome) nainstalovat rozšíření, které vás při návštěvě e-shopu upozorní, zda nákupem u něj můžete ušetřit a případně jak velkou odměnu nabízí.

A jak je možné, že dostanete peníze zpět?

Princip to je celkem jednoduchý: zákazník přejde na e-shop skrze daný cashback portál, u kterého je zaregistrovaný, a objedná si zboží. Obchod poté zaplatí tomuto portálu provizi za to, že mu přivedl zákazníka. A tuto provizi poté cashback portál rozdělí mezi sebe a daného zákazníka.

Při každém nákupu tak můžete získat zpátky až 33 % z toho, co jste zaplatili. Výše těchto odměn se liší nejen podle obchodů, ve kterých nakupujete, ale také podle cashback portálu, u kterého jste zaregistrovaní (nejvyšší odměny nyní nabízí nově spuštěné Tipli).

Add Comment

Click here to post a comment