Kolektiv: Tři znaky oblíbených lidí

pexels-photo-48645

Není jednoduché vymezit vlastnosti, které mají oblíbení lidé. Existují ale tři znaky, které jsou společné pro silné, sebevědomé a oblíbené jedince. Jaké to jsou?

Životní přístup

Přestože nikdy nemůžeme tušit, co nás v životě čeká, a nemůžeme předpovídat budoucnost, stále můžeme ovlivnit náš životní přístup. Každý má v životě světlé a temné chvilky, a je v pořádku pokud dáme najevo to, jak se cítíme. Smutnění je povoleno, avšak ne příliš dlouho. Protože budoucnost čeká a nemůžeme se trápit navěky.

Optimismus je nejpříjemnější forma odvahy. France

Práce se zkušenostmi

Jaké jsou znaky oblíbených lidí? Oblíbení lidé jsou velmi uvědomělí. Pamatují si situace, které se jim staly, pamatují si, jaké zkušenosti a pocity si z toho odnesli a podle toho se potom zařídí. Pokud jim někdo ublíží, nezapomenou na to. Pokud je někdo podrží v těžkých časech, stejně tak.

Oblíbení lidé také žijí okamžikem. Nečekají na to, až budou povýšeni, postaví nový dům nebo koupí auto. Jsou spokojeni s tím, co mají a pracují tak, aby v budoucnu dostali to, co chtěli. Vědí, že mají jen omezený čas na život, a že nemá cenu ztrácet cenné okamžiky tím, že budou stále na něco čekat.

Včerejšek je minulost, zítřek je záhada, takže platí pouze to, co je dnes.

Autenticita

O autenticitě píšeme velmi často. A to jednoduše proto, že je to jedna z nejdůležitějších vlastností oblíbených lidí. Autenticita znamená jinými slovy to, že budeme poslouchat svoje srdce. Autentičtí  a sebevědomí lidé dávají najevo ty emoce, které cítí. Pokud jsou šťastní, dají to najevo, ale stejně tak pokud jsou smutní.

Nezakrývají svoje pravé city a emoce.

Inspirováno článkem z The Success.

 

Add Comment

Click here to post a comment