Jak nastartovat den: Tipy na super snídani

pexels-photo-86753

Bojujete ráno s tím, že nevíte, co si dát k snídani? Někdy se vyplatí přemýšlet trochu dopředu a nakoupit potřebné suroviny na další den. Příjemné jsou také velká balení jogurtu a dalších věcí. Ráno vás potěší alespoň základní suroviny v ledničce. Přečtěte si naše tipy na super snídani!

Ovesná kaše s oříšky a borůvkami

Pokud píšeme tipy na super snídani, ovesná kaše je poslední dobou velkým hitem a nesmí ve výčtu chybět. Nejen, že je vážně zdravá. Pokud ji ale uděláte speciální a přidáte několik dalších věcí, třeba trochu medu, oříšků a borůvek nebo malin, vážně si pochutnáte a budete se těšit na každé další ráno s vaší ovesnou kaší. Super je, že můžete experimentovat s jakýmkoli jiným sezónním ovocem.

Celozrná houska se sýrem, šunkou a rajčetem

Velmi příjemná snídaně, která vás potěší. Vypadá možná celkem obyčejně a klasicky, zkuste ovšem hotovou naplněnou housku vložit na pár vteřin do mikrovlnky. Tím, že navíc do housky vložíte například ještě plátek rajčete, přidáte trochu pepře a zakápnete olivovým olejem…

Tousty s vajíčkem, sýrem a slaninou

Mícháná vajíčka se slaninou jsou taky klasika. Když navíc do vajíček přidáte třeba sýr a máslo, budou chutnat božšky. Stejně tak s trochou bazalky nebo tymiánu navíc. Jednoduše – pokud si nepotrpíte každý den na dokonalou, extra zdravou stravu, budete spokojeni.

Opečené tousty s lučinou a ředkvičkami

Hoďte tousty na chvilku na pánvičku nebo do toustovače a nechte je chvilku opéct. Zakapejte olivovým olejem, namázněte lučinou nebo podobným typem pomazánky a přidejte navrch pár nakrájených ředkviček nebo rajčátek.

Müsli s banánem a jogurtem

Müsli je samo o sobě skvělá věc. Hodí se k mléku nebo jogurtu, dají se z nich dělat koláčky a palačinky a většinou je doma každý má. Pro fajn snídani stačí do misky s müsli přidat rozinky, banán a jogurt a super rychlá a zdravá snídaně je na světě.

Mini palačinky s jahodami, čokoládou a jogurtem

Pokud také máte super pánvičku na minipalačinky, nebojte se ji používat. Připravte palačinky, 4 kousky nandejte na talíř, zakápněte mátovým sirupem, nakrájejte k tomu pár jahod, přidejte vedle na talíř jogurte a vše zalijte trochou rozteklé čokolády.

Jak to vypadá?

Pokud máte další tipy na klasické, originální nebo rychlé snídaně, dejte vědět :)

 

Add Comment

Click here to post a comment