Angličtina online? Zkuste kurzy na VimVic.cz!

angličtina online

O důležitosti znalosti anglického jazyka se dnes píše i hovoří téměř všude. My o ní psát nebudeme. Co vám ale řekneme je, kde se angličtinu učit. Efektivně, pohodlně a hlavně online!

V článku se také dozvíte, jaké jsou výhody a nevýhody učení se na internetu, jaké konkrétní jazykové kurzy VimVic.cz aktuálně nabízí a pro koho jsou vhodné. Vstupte do světa online kurzů s námi!


Proč online

Máte dlouhou pracovní dobu a ve volném čase už se vám nechce za vzděláním dojíždět? Jste na mateřské a musíte se celý den starat o miminko? Studujete a k tomu ještě musíte po škole vydělávat? Ať už je váš důvod k tomu, že nemáte čas dojíždět na jazykové kurzy, jakýkoliv, online vzdělávání ho vyřeší. Zapněte si ve volné chvíli svůj počítač, notebook, tablet či chytrý telefon, připojte se k internetu a začněte se vzdělávat.

Učit se můžete téměř kdekoli. Doma v pohodlí, v práci o pauze, v kavárně u dobrého jídla a pití či na cestách pro zahnání nicnedělání. Tento moderní způsob výuky má jen jedinou podmínku - přístup k internetu.


Jazykové kurzy angličtiny na VimVic.cz

Vzdělávací portál VimVic.cz v současné době nabízí 2 online kurzy angličtiny s rozdílnou úrovní obtížnosti. Liší se způsobem výuky i rozsahem a tedy i cenou. Co je ovšem podstatné - oba kurzy vedou zkušení rodilí mluvčí.

Pro koho je kurz určen: pro věčné začátečníky, pro mírně pokročilé, pro ty, kteří se potřebují domluvit v cizí zemi, a pro ty, kteří své znalosti z angličtiny již zapomněli


Rozsah kurzu: 30 lekcí


Výhody kurzu: studijní materiály zdarma, rodilá mluvčí, výuka pouze těch nejdůležitějších frází pro základní komunikaci


Autor kurzu: Dušan Dvořák, lektor angličtiny a manažer jazykového vzdělávání, propagátor lexikálního přístupu k výuce cizích jazyků


O kurzu: Kurz Angličtina po kapkách vás naučí nejdůležitější a nejpoužívanější fráze a obraty používané v anglické konverzaci. V jednotlivých lekcích vystupuje rodilá mluvčí, která vám ukáže správnou výslovnost. Všechny fráze jsou pro snadné zapamatování přeložené do češtiny.


V každé lekci si studenti rozšiřují slovní zásobu. Jednotlivé lekce jsou dále doplněny gramatikou a lexikálními informacemi, které se váží ke každé lekci. Samotná videa tedy v sobě nezahrnují gramatiku, ale pouze užitečné slovní obraty a fráze.

V krátkých lekcích se naučíte jen to nejdůležitější, abyste se do 1 roku domluvili anglicky.

Podle nedávné studie publikované v Oxford University Press pokryje 1000 nejfrekventovanějších slov 89,25 % jakékoli konverzace v angličtině.
Dušan Dvořák
autor kurzu Angličtina po kapkách

Pro koho je kurz určen: pro pokročilé angličtináře, pro ty, kteří se potřebuje domluvit v anglických zemích, pro fanoušky britské kultury a pro ty, kteří chtějí zlepšit svou výslovnost


Rozsah kurzu: 7 lekcí


Výhody kurzu: titulky ke kurzu, rodilý mluvčí, typické chyby, důraz na správnou výslovnost, kulturní souvislosti a zvyky


Autor kurzu: Oliver Buxton, M. A., mladý odborník se zálibou v psaní, do Prahy se přestěhoval v roce 2015, kde nyní pracuje na volné noze zejména jako specialista na copywriting a marketing.


O kurzu: V tomto kurzu se naučíte ovládnout "polite English" - jak vyjádřit nespokojenost či zklamání, jak vést "small talk" nebo jak se vyhnout tomu, abyste zněli jak hvězda z americké TV show. Zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby nerodilých mluvčích a jaké jsou rozdíly mezi britskou a americkou výslovností. Pochopíte také některé aspekty anglické kultury a reálií. Ve videích hovoří rodilý mluvčí a abyste mu porozuměli, je potřeba, abyste už měli základy angličtiny. Pro snazší pochopení je kurz doplněn o titulky.


Naučte se vést konverzaci slušně a zábavně.

Abyste jazyk uměli používat, nestačí se jen učit slovíčka a gramatiku. Musíte pochopit i kulturní souvislosti a zvyky.
Oliver Buxton, M. A.
autor kurzu Polite and Professional English

Možné otázky

Mohu se k jednotlivým lekcím později vracet? Ano, jednotlivá videa si můžete pouštět opakovaně bez ohledu na to, ve které lekci jste naposledy skončili. Videa můžete i přeskakovat a vynechat.


Mohu si kurz před zakoupením prohlédnout? Ano, u každého kurzu je náhled lekce zdarma. Zjistíte tak, jak lekce i lektor vypadají a jakou formou výuka probíhá.


Je kurz ukončen nějakou zkouškou? Není. Po jeho absolvování ovšem můžete požádat o zaslání certifikátu zdarma. Ten poté můžete uvést například ve svém životopise.


Přibude na VimVic.cz nějaký další jazykový kurz? V současné době jsou k dispozici 2 kurzy anglického jazyka a 1 čínštiny. Plánujeme tuto nabídku rozšířit o další kurzy. Pokud byste měli o nějaký konkrétní zájem, dejte nám prosím vědět do komentářů.


Závěrem

Znalost angličtiny patří mezi ty, které ve svém životě zúrokujete jistě hned několikrát. Neodkládejte proto výuku na později, ale těšte se z jejich plodů již teď. Vyberte si svůj jazykový kurz na VimVic.cz a překvapte vaši rodinu či kolegy v práci vaším skvělým pokrokem v anglickém jazyce!

Add Comment

Click here to post a comment