Jaké jsou výsledky VímVíc za rok 2016? Podívejte se do infografiky

shrnuti-roku

Blíží se nám konec roku, a tak je ideální čas na krátké bilancování. Máme za sebou druhý rok provozu naší vzdělávací platformy VimVic.cz. Ačkoliv to byl rok velmi hektický, byl také ve znamení růstu, za což jsme všichni moc rádi. 

V roce 2016 se nám podařilo velmi těsně přiblížit k metě 100 online kurzů. Pro překročení první stovky nám jich zbývá připravit už jen pět. Podařilo se nám také získat investici od společnosti Koopeo Ventures. To VímVíc dodalo nový impulz, protože teď můžeme využít cenné knowhow, které Koopeo má. A také nám to umožní posunout se o level výše a pomýšlet i na mezinárodní expanzi.

Ke konci roku 2016 jsme spustili naši HR vertikálu, ve které pomáháme firmám hledat v digitálním prostřední ideální zaměstnance. Mezi naše spokojené klienty patří například Česká spořitelna.

A jaké máme plány pro rok 2017? Určitě chceme pokračovat v produkci online kurzů. Naším dalším cílem je vtrhnout na trh živých školení, kdy věříme, že díky své síle v online prostoru jsme schopní přivést lektorům zajímavé příležitosti. V neposlední řadě chceme rozvíjet své aktivity v HR vertikále, ve které máme rozjednanou řadu zajímavých klientů. A samozřejmě vám i nadále přinášet řadu zajímavých článků! :)

Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce!

shrnuti-roku-2016-1

Add Comment

Click here to post a comment