VímVíc.cz pomáhá České spořitelně hledat nové zaměstnance

nataceni-v-prostorach-ceske-sporitelny

Před pár týdny vyjela část týmu VímVíc do Pardubic na natáčení videa pro našeho dalšího klienta – Českou spořitelnu. Ta je jednou z firem, která si na stránkách VímVíc.cz nechala vytvořit HR profil pro hledání nových zaměstnanců, stejně jako třeba Klikpojisteni.cz, o kterém si můžete přečíst tady.

Natáčení probíhalo v Administrativním centru Vinice, který právem získal ocenění Stavba roku 2010. Budova je zvenku chráněna jesetery (ve videu je můžete vidět hned na začátku, plavou pod mostem) a uvnitř je tak prostorná a velká, že se v ní náš tým dokázal i ztratit. :) Zajímavé jsou třeba názvy zasedaček, ty jsou pojmenované podle českých měst, nebo krásné terasy, ze kterých je hezký výhled na okolí. Prostory Vinice jsou plné barev, života a dobré nálady. Našemu týmu se tam tak líbilo, že si ve videu chtěli zahrát taky.

Během natáčení proběhla i opravdová oslava s dorty za výsledky, které jako tým dosáhli, a tak jsme jejich oslavu mohli zachytit přímo na místě. A byla to paráda – podívejte se sami:

Firemní profil České spořitelny najdete tady. A pokud si chcete o HR a naší vzájemné spolupráci přečíst rozhovor s ředitelkou správy klientských účtů České spořitelny, najdete ho v našem magazínu.

 

Add Comment

Click here to post a comment