6 lektorů VímVíc a jejich cíle do roku 2016

Cíle pro rok 2016

Přicházející nový rok s sebou nese zamyšlení, jaké cíle bychom si pro ten další nový rok mohli dát. Pokud patříte mezi ty, kteří si cíle rádi dávají a zároveň stále neví, jaký si letos vytyčit, můžete se inspirovat odpověďmi našich lektorů.

Jaké jsou Vaše cíle pro rok 2016?

 

t

Radek Tejkl, kreativec, grafik a webdesignér (http://www.radektejkl.cz)

Dál dělat to, co mě baví a co mám rád. Cítím, že kráčím po správné cestě. A dílčí cíle se postupně objevují, naplňují a tak dál. V pracovní oblasti se mé cíle týkají webdesignu, grafiky, lektorství a čehokoliv, kde mohu někomu pomoci. V neziskové sféře se mým cílem pro rok 2016 stalo vytvoření nové možnosti vzdělávání pro děti v mém okolí. Někdo říká alternativa, my říkáme „Škola jinak”. :)

 

p

Pavel Houdek, propagátor veganského způsobu života (Facebook)

Zatím vedu spíše „kontaktní“ kampaň ve formě přednášek, v roce 2016 bych rád s tématem veganství prorazil i ve velkých médiích.

 

k

Karel Izera, marketingový profesionál na volné noze (www.b-effective.cz)

Nevytyčuji si nějaké konkrétní cíle. Na práci volnonožce je krásné i to, že se nové příležitosti objevují každý týden. Každý týden se někdo ozve s nějakým zajímavým projektem, na kterém bych mohl spolupracovat, nebo sám narazím na něco, co mě nadchne natolik, že zvažuji rozšíření mých aktivit. Co dělám, mě posouvá dále, a nepřestanu-li makat, budu se neustále posouvat. Kdybych si dal cíl, mohl bych třeba propadnout nečinnosti, až bych jej dosáhl, a nebo naopak depresi, že cíle nelze dosáhnout. Tedy budu makat, co to jde, a uvidím, kam se posunu.

 

Antonín Baudyš

Antonín Baudyš, přední astrolog v ČR (www.baudys.cz)

Přeji si, aby se nám se ženou a dětmi opět podařilo strávit pět měsíců v Řecku, jako v roce 2015.

 

 

sRichard Skolek, překladatel a spisovatel (richard-skolek.cz)

Kromě dokončení dvou rozepsaných knih bych se především chtěl někam posunout v oblasti pracovní – dosud jsem se snažil prosadit v oblasti literárního překladu, ale je to především o kontaktech, o známostech a o zavedených překladatelích, kteří tam jsou třeba i deset, patnáct let. Takže bych chtěl najít nějaký stabilní způsob obživy, zřejmě nějakou kombinací výuky, překládání a nejspíš ještě něčeho dalšího.

 

j

Jiří Benedikt, konzultant, lektor a podnikatel (www.jiribenedikt.com)

Navštívit New York, uběhnout poprvé maraton, oženit se a vylézt na El Capitan. Bude to nabitý rok 😉

Add Comment

Click here to post a comment