Usnadněte svým zákazníkům život. Mobilní aplikací.

rozhovor-urbasek

První lednová business snídaně bude mít téma mobilní aplikace pro iOS. Host Jiří Urbášek přibližuje téma v následujícím rozhovoru. Odkaz na registraci na setkání najdete pod rozhovorem: 

Přednáška na snídani bude o mobilních aplikacích. Jak jste se dostal k mobilním aplikacím?
K mobilním aplikacím jsem se dostal během studia na vysoké škole. Koupil jsem si svůj první Macbook a řekl jsem si, že když už mám Macbook, můžu si vyzkoušet, jak se programují iPhone aplikace. Na windowsech to tehdy nebylo možné. No a začalo mě to bavit. Tak jsem si zvolil téma bakalářské i diplomové práce z oblasti iOS vývoje a postupně jsem si sehnal pár placených zakázek, začal se tomu věnovat na plno a už jsem u iPhonu zůstal.

Proč jsou mobilní aplikace v dnešním světě tak důležité?
Dnešní doba se strašně zrychlila, lidé už jsou zvyklí, že vytáhnou z kapsy svůj telefon a mohou na něm kdykoliv řešit téměř cokoliv od zábavy po pracovní záležitosti. Po telefonu saháme taky když máme chvíli času, kterou chceme nějak vyplnit nebo když se chceme dozvědět, co se děje nového (sociální sítě, zpravodajství atp). Proto je dnes ideální doba přemýšlet nad tím, jak našim zákazníkům usnadnit život prostřednictvím mobilních aplikací.

Jaké důležité poznatky si lidé ze snídaně odnesou?
Jaké jsou možnosti tvorby aplikací, popíšu rozdíly mezi nativními a multiplatformními. Jak probíhá tvorba aplikace od počátku po spuštění do AppStore. Na jaké věci se nesmí při vývoji zapomenout, aby aplikace mohla uspět. A taky že nahráním do AppStore práce nekončí, ale teprve začíná. Marketing, sbíráni zpětné vazby, updaty atp. jsou často ještě náročnější než samotný vývoj.

Koho byste pozval na snídani?
Zvu všehny, kteří přemýšlí o tvorbě mobilní aplikace nebo je jen zajímá jakým způsobem tvorba mobilní aplikace probíhá a na co všechno si během tvorby i po uveřejnění aplikace dát pozor.

Přijďte se dozvědět víc

Kdy: 14. 1. 2016 od 8:00 (trvání cca 1,5 hod)

Kde: VímVíc hub, Staropramenná 17, Praha 5

Co: business snídaně s networkingem

Jak: registrujte se zde >>

Add Comment

Click here to post a comment