OnlineStars #13: Efektivní sledování trendů

onlinestars malinová

Po měsíční odmlce se blíží další business snídaně OnlineStars! Konat se bude ve čtvrtek 17. března od 8:00. Hostem březnové snídaně bude Kateřina Malinová, Creative Director agentury Stario. Katka bude mluvit na téma Efektivní sledování trendů. Dozvíte se tedy, jak být stále v obraze, i když novinek a trendů každý týden přibývá:

„Jak v pár minutách denně držet krok s novinkami v online marketingu, technologiích či jiné oblasti. Kde hledat, v čem číst, jak si vše uspořádat a hlavně jak to mít stále s sebou v mobilu, abyste mohli vyplnit čas v tramvaji či metru.“

Katka se podělí o spoustu tipů na skvělé zdroje a aplikace, které můžete používat každý den a budou vás bavit. Ze setkání budete odcházet plni inspirace a energie, s otevřenou hlavou a připraveni absorbovat všechny trendy dřív, než se o nich dozví konkurence.

Nenechte si ujít žádný trend, zerezervujte si místo na snídani teď hned >>

IMG_3405-2Kateřina Malinová – Creative Director agentury Stario

Katka má několik let zkušeností s online i offline marketingem, sociálními sítěmi, monitorováním a analyzováním sociálních sítí a vizuální komunikací. Několik let vedla tým v mezinárodní firmě zabývající se monitorováním sociálních sítí v Paříži. Nyní se věnuje budování strategie značek na internetu a sociálních sítích, workshopům, konzultacím a přípravě vizuálního obsahu. Katku baví fotit a umí i moc pěkná videa.

Networking

Jako vždy bude následovat řízený networking, který probíhá formou čtyřminutových rozhovorů. Každá dvojice má 4 minuty na to, aby se navzájem poznala a  předala si kontakty.

Kdo se na snídani chystá můžete sledovat třeba v události na Facebooku >>

FB group cover (3)

Kdy & Kde

Příští business snídaně proběhne ve VímVíc Hubu, který se nachází pár ulic od metra B Anděl. Adresa VímVíc Hubu: Staropramenná 3117/17, Praha 5 – budova B, 1. patro.

Čtvrtek 17. 3. od  8:00

Buďte u každého trendu a novinky, získejte kontakty, registrujte se na snídani zde >>

Vstupné 149 Kč zahrnuje snídani a teplé i studené nápoje.

Každé setkání také fotíme. Fotky spolu s dalšími informacemi najdete ve skupině OnlineStars na Facebooku.

Těšíme se vás!

Add Comment

Click here to post a comment