OnlineStars #12: Vývoj mobilní aplikace v iOS

2

První lednová snídaně bude o mobilních aplikacích. Konkrétně o vývoji mobilní aplikace v iOS. Business snídaně s networkingem se bude konat ve čtvrtek 14. 1. 2016.

Vývoj mobilní aplikace v iOS

Host Jirka Urbášek vás provede procesem vzniku aplikace od prvního nápadu až po marketing. Potřebuji vůbec mobilní aplikaci? Jaký typ aplikace zvolit a co v ní nesmí chybět? Jak má vypadat zadání pro vývojáře?  Nejen na tyto otázky Jirka během své přednášky odpoví.

Zaregistrujte se hned >>

Jiří Urbášek

Jirka je zkušený vývojář iPhone aplikací. Věnuje se mu už od roku 2009 a od té doby se vypracoval na opravdového profesionála. Jeho tvorbu charakterizuje jednoduchý a čistý design. Mimo to se také věnuje poradenství a v Ostravě organizuje profesní setkání iOSOVA, kde se scházejí lidé z oboru a příznivci značky Apple.

Networking

Jako vždy bude následovat řízený networking, který probíhá formou čtyřminutových rozhovorů. Každá dvojice má 4 minuty na to, aby se navzájem poznala a  předala si kontakty.

Kdo se na snídani chystá můžete sledovat třeba v události na Facebooku >>

Kdy & Kde

Příští business snídaně proběhne v nově vybudovaném VímVíc Hubu, který se nachází pár ulic od metra B Anděl. Adresa VímVíc Hubu: Staropramenná 3117/17, Praha 5 – budova B, 1. patro.

Vím Víc Hub

Čtvrtek 14. 1. od  8:00

Získejte know-how a kontakty, registrujte se zde >>  

Vstupné 149 Kč zahrnuje snídani a teplé i studené nápoje.

Každé setkání také fotíme. Fotky spolu s dalšími informacemi najdete ve skupině OnlineStars na Facebooku. 

Těšíme se vás!

P.S. Pokud ještě váháte, zhlédněte videopozvánku a nezapomeňte se přihlásit k odběru YouTube kanálu VímVíc.cz

Add Comment

Click here to post a comment