OnlineStars #11: Trendy digitálního marketingu – Petr Michl

3

Příští business snídaně s networkingem OnlineStars se bude konat v pátek 11. 12. 2015. Bude to tedy letošní poslední setkání, které byste si neměli nechat ujít. Téma budou nadcházející trendy digitálního marketingu, které přiblíží šéfredaktor Marketing Journalu Petr Michl. Následovat bude zase řízený networking.

Petr Michl vede jeden z předních portálů pro marketingové profesionály, Marketing Journal. Mimo to je ale i aktivní marketér. Pracuje jako projektový manažer a copywriter v komunikační agentuře Focus Agency, s. r. o., která Marketing Journal vlastní. Ze všech možných oborových disciplín ho baví především obsahový a digitální marketing. Jeho závislostí jsou kampaně od Droga5 a hlasité rockové koncerty – vzpomíná na nich na svou dráhu hudebního kritika, při níž psal záměrně jen o věcech, které si zasloužily pochvalu.

Trendy digitálního marketingu

Digitální trendy se oznamují často několik let dopředu a velká část z nich se v České republice nikdy skutečně masově neuchytí. Ano, Twitter bude těžko vaším hlavním kanálem pro B2C kampaň. Česko není Amerika. Tušili jste ale, že ve věkové kategorii 15-24 let má v ČR 27 % populace nainstalovaný ve svých telefonech Snapchat?  Nejen to se můžete dozvědět na prezentaci Petra Michla.
Ten upozorní na ty nejnovější trendy, které budou v nadcházejícím roce hýbat digitálním marketingem z globálního pohledu, ale také na ty, jejichž následování už skutečně nesnese odkladu i v místním kontextu. To, že jsou důležitá „big data“ nebo „mobile“, vám poví každý. Tentokrát se dozvíte i to, jak lze na tyto trendy reagovat třeba jen malými kroky, které vám přesto mohou pomoci ve vašem podnikání.

Zjistěte, do jakých trendů inestovat a na kterých naopak nevyděláte. Přihlaste se na business snídani >>

Networking

Důležitost kontaktů je nepopiratelná a proto bude následovat řízený networking, který probíhá formou čtyřminutových rozhovorů. Každá dvojice má 4 minuty na to, aby se navzájem poznala a  předala si kontakty.

Kdo se na snídani chystá můžete sledovat třeba v události na Facebooku >>

Kdy & Kde

Příští business snídaně proběhne v nově vybudovaném VímVíc Hubu, který se nachází pár ulic od metra B Anděl. Adresa VímVíc Hubu: Staropramenná 3117/17, Praha 5 – budova B, 1. patro.

Pátek 11. 12. od  8:00, VÍMVÍC Hub otevíráme v 7:30, můžete v klidu posnídat a volně networkingovat s ostatními účastníky.

Získejte know-how a kontakty, registrujte se zde >>  Vstupné 149 Kč zahrnuje snídani a teplé i studené nápoje.  

Každé setkání také fotíme. Fotky spolu s dalšími informacemi najdete ve skupině OnlineStars na Facebooku. 

Těšíme se vás!

P.S. Pokud ještě váháte, zhlédněte videopozvánku a nezapomeňte se přihlásit k odběru YouTube kanálu VímVíc.cz

Add Comment

Click here to post a comment