Pozvánka na business snídani s networkingem OnlineStars #9

OS9

Zveme vás na další business snídani s novým řízeným networkingem OnlineStars. Jako host přijde František Brož a přednášet bude na téma Zkroťte hype pomocí PR – nejen pro start-upy. Věříme, že se po přednášce rozvine zajímavá diskuze.

Následovat bude řízený networking, který probíhá formou 2×2 minutových rozhovorů. Každá dvojice má tedy 4 minuty na to, aby se navzájem poznala a  předala si kontakty. Pár dní dopředu zveřejníme seznam všech přihlášených včetně informací o jejich firmě/projektu a co na networkingu hledají.

Přijďte si vyslechnout přednášku zajímavou nejen pro start-upy, zaregistrujte se na 9. business snídani >> 

Kdo je František Brož?

– zakladatel PR a businessové agentury FYI PRAGUEfrantisek_broz_fyiprague
Začínal jako redaktor v nakladatelství Mladá Fronta, kde se věnoval reportážím ze zákulisí profesního života osobností, posléze se stal šéfredaktorem Marketing Journalu a portálu m-journal.cz. Poté pracoval jako konzultant a ideamaker v českých i síťových PR agenturách. S Janem Řezáčem založil agenturu FYI PRAGUE, kde se věnuje především PR strategiím a special affairs. V rámci workshopů IDEAFORGE radí malým i velkým projektům, které se nacházejí v důležitých fázích své existence.
Jak ovládnout hype
Strhnout pozornost na sebe, svůj projekt nebo produkt dnes může být dílem okamžiku. Většinou se jedná o kombinaci dobrého nápadu, prezentace, která koreluje s náladou cílové skupiny, měkkých PR nástrojů a dávky štěstí… A lokální hype je na světě. Hype, který však nebývá často ničím jiným než bublinou, po jejímž splasknutí přijde vystřízlivění. A nezřídka kdy i dluhy pramenící z nenaplněných obchodních očekávání.
Jak moment rodícího se hypu zvládnout, efektivně využít ve svůj prospěch a maximálně eliminovat dopady pravděpodobného kolapsu pomocí nástrojů public relations nejen ve start-upovém prostředí?

Kdy & Kde

Příští business snídaně proběhne v nově vybudovaném VímVíc Hubu, který se nachází pár ulic od metra B Anděl. Adresa VímVíc Hubu: Staropramenná 3117/17, Praha 5 – budova B, 1. patro.

Začátek v 8:00, VÍMVÍC Hub otevíráme v 7:30, můžete v klidu posnídat a volně networkingovat s ostatními účastníky.

Získejte know-how a kontakty, registrujte se zde >>  Vstupné 99-149 Kč zahrnuje snídani a teplé i studené nápoje.

Sledujte, kdo další se na business snídani chystá a nenchte si ujít žádný update – událost OnlineStars #9 na Facebooku

Každé setkání také fotíme. Fotky spolu s dalšími informacemi najdete ve skupině OnlineStars na Facebooku. 

Těšíme se vás!

P.S. Pokud ještě váháte, zhlédněte trailer a nezapomeňte se přihlásit k odběru YouTube kanálu VímVíc.cz:

2 Comments

Click here to post a comment