Shrnutí 7. business snídaně OnlineStars

CLs_jDTUwAA_FzZ

Prázdninová business snídaně se konala ve čtvrtek 6. 8. opět v Impact Hubu na Praze 5 a poprvé byla úplně vyprodaná – celkem se nás do největší zasedačky vešlo 34! Děkujeme všem, co si našli čas, snídaně se opravdu vydařila.

vyprodaná žlutá zasedačka

Téma snídaně byl po delší odmlce affiliate marketing a hostem byl podnikatel žijící v Rakousku Jan Furiš. Jan Furiš nedávno uspěl v největší affiliate kampani světa tím, že vydělal 5 milionů korun za dva týdny. Mimo to působí jako jeden z ředitelů rodinného holdingu zastřešujícího aktivity v oblastech e-commerce, gastronomie a pekárenství.

Během své přednášky, kterou pojmenoval Jak vydělat milión díky affiliate marketingu, vysvětlil Jan Furiš 3 hlavní chyby v affiliate a popsal svoji cestu k prvnímu vydělanému miliónu. Prezentaci zakončil pozitivně a to pozvánkou do affiliate kampaně Megabyznys, která startuje v září.

Pokud vám něco z přednášky uniklo, prezentace je k dispozici na slideshare.

Příští business snídaně se koná 4. 9. v novém čase a na novém místě.

Začátek bude od 8:00 a místo se přesune jen o pár ulic blíž k metru Anděl do nového VímVíc hubu. O přesném návodu, jak se do nového místa dostat vás budeme ještě informovat :)

Nezmeškejte Early Bird ticket za zvýhodněnou cenu! Zaregistrovat se můžete už teď!

Fotky ze setkání jsou na Facebooku ve skupině OnlineStars, kde vás také budeme informovat o dalších informacích ohledně příštího setkání. Další informace budou přibývat i na FB stránce VímVíc.cz.

Připomínáme, že VímVíc, které snídaně pořádá, nedávno spustilo crowdfundingovou kampaň na startovac.cz.

Prosíme, podívejte se na kampaň a pomozte nám přinést do Česka kvalitní online vzdělávání.

 

1 Comment

Click here to post a comment