Shrnutí business snídaně OnlineStars #10

os10 shrnuti

IMG_0541

Na jubilejní desátou business snídani dorazilo okolo 20 zajímavých online podnikatelů, kterým všem děkujeme za účast. Setkali jsme se zase ve VímVíc hubu, již potřetí.

Přednáška

Po úvodním představení účastníků následovala přednáška na téma Vytěžte maximum z návštěvnosti vašeho webu, kterou vedl Petr Sýkora, výkonný ředitel slevového serveru pepa.cz.

Petr Sýkora vysvětlil, jak se liší obrat z reklamních systémů od reálného obratu. Dále popsal kolik peněz je potřeba si připravit na PPC kampaň a jak výdaje na takovou kampaň rostou s velikostí projektu. V přednášce jsme se dostali až k TV reklamě, konkrétně k rozdílu mezi TV sponzoringem a product placementem.

Petrova prezentace na Slideshare >>

IMG_0525 IMG_0521 IMG_0518

Petrova přednáška na YouTube >>

Networking

Po pár dotazech a krátké přestávce nastal čas na řízený networking formou čtyřminutových rozhovorů ve dvojicích, během kterého to v hubu bzučelo jako v úle. Vizitky se vyměňovaly ostošest a doufáme, že networking pomohl k navázání nových profesionálních i osobních kontaktů. Poté následoval už jen volný networking.

IMG_0428 IMG_0556 IMG_0442

Další fotky ze setkání jsou na Facebooku ve skupině OnlineStars, kde vás také budeme informovat o dalších informacích ohledně příštího setkání. Další informace budou přibývat i na FB stránce VímVíc.cz.

Pozvánka na příští business snídani

Na 11. business snídani s networkingem OnlineStars se setkáme s šéfredaktorem Marketing Journalu Petrem Michlem. Ohlédneme se na uplynulý rok 2015 a host nabídne také výhled do roku 2016. Jaké marketingové trendy můžeme očekávat?

Přijďte 11. 12. 2015 na poslední business snídani toho roku! Registrovat se můžete už nyní >>

Podívejte se na video sestřih a přihlašte se k odběru kanálu VímVíc :)

 

Add Comment

Click here to post a comment