Shrnutí business snídaně OnlineStars #8

OnlineStars #8

Osmá business snídaně proběhla na novém místě a v trochu jiném formátu a myslíme si, že se zase nesmírně vydařila. Děkujeme všem za zapojení a doufáme, že snídaně byla co možná nejvíc přínosná. Na zdokonalování intenzivně pracujeme :)

Nové prostory

Business snídani jsme poprvé pořádali v nových variabilních prostorách VímVíc. Místnost budeme ještě dále dovybavovat, ale i tak si myslíme, že se na tento druh setkávání skvěle hodí.

Screen Shot 2015-09-04 at 14.41.46Screen Shot 2015-09-04 at 14.45.21IMG_8854

Rozdíly v prodeji fyzických a elektronických produktů na internetu

První částí programu byla přednáška Petry Mikuláškové na téma 3 rozdíly v prodeji fyzických a elektronických produktů na internetu. Petra má zkušenosti z přednášek na velkých konferencích a eventech jako ShopExpo 2015 a E-shop víkendu 2015. A protože mezi hlavní doporučení celé přednášky bylo sbírání kontaktů a důležitost komunikace, což platí v jakémkoliv businessu, následoval řízený networking.

Video záznam přednášky Petry Mikuláškové >>

Petřina prezentace na SlideShare >>

Řízený networking

Nejvíc prostoru bylo tentokrát věnováno networkingu, který probíhal tak, že se každé 2-4 minuty promíchaly dvojice.  Seznam všech zúčastněných jsme zpřístupnili zde >>. Můžete ho použít k navázání dalšího kontaktu s těmi, kteří vás zaujali.

IMG_8857IMG_8856

Další fotky ze setkání jsou na Facebooku ve skupině OnlineStars, kde vás také budeme informovat o dalších informacích ohledně příštího setkání. Další informace budou přibývat i na FB stránce VímVíc.cz.

Brzy na viděnou na další networkingové snídani OnlineStars! Brzy vás budeme informovat o detailech.

Přij’dte na příští business snídani, bude se konat 8. 10. od 8:00 na stejném místě. Zaregistrovat se můžete zde >>

Nenechte si ujít důležité know how a cenné kontakty!

1 Comment

Click here to post a comment