Shrnutí business snídaně OnlineStars #9

OnlineStars #9

I přes sychravé počasí proběhla devátá business snídaně velmi příjemně. Po vyčerpávající přednášce Františka Brože z FYI Prague se rozběhla diskuze a následoval volný networking. Děkujeme všem za zapojení a doufáme, že vám snídaně chutnala a přednáška vám přišla tak zajímavá jako nám.

IMG_9835 IMG_9715

PR nejen pro startupy aneb Jak ovládnout hype

Otázka dne byla: Co to ten hype vlastně je? Než se k této otázce František Brož dostal, představil nejdřív obor Public Relations, o kterém má veřejnost dlouhodobě mylnou představu. Hypem se pak zabýval velmi podrobně včetně všech jeho fází. Nechybělo spoustu názorných ukázek a konkrétních příkladů, ze kterých jako vítěz vyšel už tradičně Apple.

Screen Shot 2015-10-11 at 00.45.00Screen Shot 2015-10-11 at 00.45.27

Vzhledem k tomu, že nás během přednášky tlačil čas, rozhodl se Franta poskytnout ještě rozšiřující info k nám do magazínu. Najdete ho zde.

Networking

Seznam všech zúčastněných jsme zpřístupnili zde >>. Můžete ho použít k navázání dalšího kontaktu s těmi, kteří vás zaujali.

IMG_9838  IMG_9902 IMG_9859

Další fotky ze setkání jsou na Facebooku ve skupině OnlineStars, kde vás také budeme informovat o dalších informacích ohledně příštího setkání. Další informace budou přibývat i na FB stránce VímVíc.cz.

OnlineStars #10

Brzy na viděnou na další networkingové snídani OnlineStars – 6. 11. s hostem Petrem Sýkorou z pepa.cz

Registrovat se můžete již teď >>

Podívejte se na video sestřih s pozvánkou na příští snídani:

Add Comment

Click here to post a comment