Chcete s námi vydělávat? VímVíc.cz spustil affiliate

15391527_1199039326852113_4977977634211470991_o

VímVíc.cz spustil affiliate na CJ. Díky tomu se můžete připojit k programu VímVíc, propagovat naše kurzy a vydělávat s námi! Jak? Čtěte dál.

Horké novinky

Zajímají vás novinky, které se dějí u nás ve VímVíc.cz? Něco pro vás máme. Spustili jsme totiž na webu www.cj.com affiliate. Jinými slovy – můžete se na tomto webu zaregistrovat, přidat se poté do našeho programu VimVic a poté už je to jednoduché.

Propagace kurzů na vašich stránkách

Jakmile se zaregistrujete, tak už jen stačí, abyste naše kurzy sdíleli na vašich stránkách, na blogu, nebo kdekoli jinde vás napadne. Pokud se poté díky vašemu sdílenému odkazu uskuteční prodej, dostanete z každého takového prodeje 25%. A to už se vyplatí.

Z každého uskutečněného prodeje přes váš odkaz dostanete 25%.

Kdo je VímVíc.cz a proč se to vlastně vyplatí?

Projekt VímVíc.cz se zaměřuje na představení zajímavých pracovních příležitostí. K tomu se u nás dozvíte, jak bude vypadat Vaše budoucí pracovní prostředí, kolegové a na jaké teambuildingové akce se můžete těšit.

VímVíc.cz je velmi rychle rostoucí platforma, která se zaměřuje na představení pracovních příležitostí spolu s video prezentacemi firem a online kurzy pro zlepšení vaší kvalifikace.

Poskytovatel online kurzů

Na VímVíc.cz si můžete snadno rozšířit svou kvalifikaci pomocí online kurzů, webinářů a také na školeních v různých městech ČR. Můžete se tak u nás naučit třeba jak pracovat s Excelem, nebo jak zlepšit svoje sebevědomí. Kurzů máme mnoho a stále přibývají. V zahraničí je tento online typ vzdělávání velmi oblíbený a u nás mu začíná velký boom. I proto se vyplatí být s námi od úplného začátku.

Jsme schopni připravit i slevové kupóny na míru.

Vyplatí se být s námi od úplného začátku.

Více se dozvíte také na YouTube, kam přidáváme ochutnávky nových kurzů a další zajímavosti.

Add Comment

Click here to post a comment