Jaké jsou nejoblíbenější kurzy od VímVíc? A který z nich je zdarma?

VímVíc

V současné době se u nás začíná objevovat čím dál tím více nových kurzů. A protože častým kritériem pro koupě daného kurzu je právě jeho oblíbenost, rozhodli jsme se, že vás budeme pravidelně informovat o tom, které kurzy jsou aktuálně nejoblíbenější.

Které kurzy u vás vedou?

 

Excel

EXCELentní tipy pro rychlejší práci s tabulkami – kurz ZDARMA

Jiří Benedikt vám v 8 lekcích poskytne několik tipů a triků, díky kterým budete v Excelu pracovat efektivněji. Zároveň si také zdarma vyzkoušíte, jak se vám s videokurzem pracuje. Tento minikurz je prvním z trilogie videokurzů Excelu. Navazují na něj kurzy Excelu pro mírně pokročilé a pro pokročilé, které už jsou obsáhlejší.

 

horoskop

Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi

Tento kurz od předního astrologa České republiky Antonína Baudyše vás naučí výklad horoskopu a přinese vám také základní znalosti astrologie, jako je symbolika znamení zvěrokruhu, planet a živlů. Chcete se o sobě samém dozvědět více? Pak je tento kurz přímo pro vás. Využijte doby, kdy astrologie už není jen oborem pro muže, jako tomu bývalo do 19. století.

 

 

EnglishPolite and Professional English

Lektor kurzu Oliver Buxton pochází z Anglie. Jako rodilý mluvčí vám pomůže zdokonalit se v tzv. „polite and professional English“. Seznámí vás i s nejčastějšími chybami, kterých se nerodilí mluvčí často dopouštějí. Vystupte z řady a okouzlete svojí angličtinou.

 

 

mluvit

Zbav se trémy a začni mluvit

Dlouholetý školitel a konzultant Petr Jasinski vás naučí, jak nebýt nervózní z veřejného vystupování, a ukáže vám cestu, jak si být při mluvení více jistí sami sebou a jak získat odvahu říct si o to, co chcete. Kurz navíc obsahuje mnoho praktických cvičení, takže se při sledování určitě nudit nebudete.

 

 

Add Comment

Click here to post a comment