Povolání budoucnosti, o kterých jste možná ani neměli tušení

s4

Budoucnost s sebou nese vždy něco nového. Jistou změnu čeká i nabídka povolání. Jaká zajímavá se objeví, či už objevila?

CERTIFIKOVANÝ UAV PILOT UAV
v překladu z angličtiny znamená bezpilotní automatická vozidla neboli drony. Představují obrovský potenciál pro budoucnost mnoha průmyslových odvětví. Mohou sloužit jak pro účely výzkumu, tajných misí či pro pořizování uměleckých fotografií. Ti, kteří je umějí ovládat, budou mít v příštích letech na výběr z nepřeberných možností pracovních pozic.

MÓDNÍ NÁVRHÁŘ A 3D TISKÁRNA
I svět módy jde ruku v ruce s technologiemi. Designeři pracující s 3D tiskárnami se objevili v posledních letech na přehlídkových molech od Milána po New York. Upozornili na sebe výrobou 3D-vytisknutých šperků, doplňků a dokonce i plavek a bot.

AUDITOR VYHODNOCUJÍCÍ VÁŠ SOUČASNÝ STAV
Tvrdí se, že jednou nahradí osobní trenéry. Takový auditor sleduje a zaznamenává všechno od kalorického příjmu, přes srdeční frekvence až po úroveň fyzické námahy. Ano, znát tato data samo o sobě nepomáhá k zlepšení životního stylu, ale auditoři dokáží přijít i s optimálním nutričním či fitness plánem.

SPECIALISTA NA ALTERNATIVNÍ MĚNU
Bankéři a finanční analytici se možná jednou budou muset obávat o více než jen hodnotu libry, eura či dolaru. Alternativní měny, jako je Bitcoin, představují potenciál narušit tradiční finanční intituce. Bitcoin je v rozkvětu a odborníci tvrdí, že alternativní měny představují velmi zajímavou investiční příležitost.

Jak bitcoin funguje se dozvíte i z našeho online kurzu. Více informací o kurzu naleznete zde: Kurz – Jak na Bitcoin krok za krokem

11297228794_c559df2ce0_o

 

zdroj: mashable.com

Add Comment

Click here to post a comment